Listopad 2008

Hledá se spolumajitel blogu !

12. listopadu 2008 v 17:37 | Alys-sa
Ahoj zlatka moc se omlovám že nepřidávam ale nějak není čas tak bych chtěla sehnat výpomoc a kdo by měl zájem ?Moc by mě potěšilo kdybitento blog chtěl semnou někdo mít
tak a co musí požadovat
1.Musí znát CHARMED
2.Musí znát FRIENDS
3.Musí znát good ztránky o CHARMED
4.Musí znát good ztávky o FRIENDS
5.Musí mít email


tak do je vše a ted vyplntě toto
1)Přezdívka
2)Icq nebo skype abych vás měla přesco informovat
3)Email
4)Splnoješ dobře požadvky ?


tak a měla bych se vám ozvat moc dík vaše Alys-sa !!!
Jak Jennifer začela...

3. listopadu 2008 v 18:49 | Alys-sa |  Jennifer Aniston
Přestože Jennifer Aniston (39) je jednou z nejsledovanějších hollywoodských celebrit, stále si udržuje image obyčejné holky, díky níž kdysi získala roli Rachel v seriálu Přátelé.


Když se v roce 1994 připravovala výroba seriálu Přátelé, Jennifer Aniston neměla roli Rachel ani zdaleka jistou. Byla v postavení náhradnice, takže když se natáčely záběry doprovázející znělku - ono rozjařené šplouchání šestice přátel ve fontáně - účinkovala pouze v polovině z nich. Tehdy ovšem netušila, že je momentálně v sázce celá její budoucí kariéra. Netušil to ostatně ani nikdo jiný. "Nikoho tehdy nenapadlo, že se z Přátel stane takový hit. Ale zaplaťpámbu za to," konstatuje.

Sladký život Brada a Jen

Během deseti let vysílání Přátel se Jennifer proměnila v ostře sledovanou celebritu, o což se zasloužil nejen seriál, ale především její manželství s Bradem Pittem. Publicitě se ostatně nevyhýbali - jejich svatba stála milion dolarů, padlo na ni celé pole řezaných květin a velkolepou oslavu završil ohňostroj nad Tichým oceánem. Teprve později si začala uvědomovat, že možná není dobré být permanentně v hledáčku bulvárních i nebulvárních fotografů. "Stáli jsme na piedestalu, ale byli jsme manželé jako všichni ostatní," tvrdí Jennifer. "Jednou jsme se doma v televizi dívali na pořad, nazvaný Je skvělé být Brad a Jen. Bylo to o nás, jak jedeme do Skotska a do Řecka a máme dva barevně sladěné džípy. Já jsem na některých místech, která jsme podle nich navštívili, nikdy ani nebyla, vůbec to nebyl můj život. Koukali jsme na to a říkali si: ,Jo, to musí být fakt paráda, být Brad a Jen.´"
Temnější stránky života celebrit si Jennifer naplno uvědomila až poté, co se její manžel během natáčení filmu Mr. And Mrs. Smith zamiloval do kolegyně Angeliny Jolie a spolu s Jennifer krátce nato ohlásili rozchod. Vypukl novinářský hon na opuštěnou manželku, která navíc musela skousnout nesčetné fotografie "Brangeliny" procházející se na plážích v nejrůznějších exotických končinách a chovající v náručí malého Maddoxe (ano, je to s podivem, ale před pouhými třemi a půl lety měla Angelina Jolie jen jedno jediné dítě!). Jennifer si tehdy před novináři uložila bobříka mlčení, i když to pro ní bylo takřka nesnesitelné: "Jsem ukecaný člověk. Mám potřebu se z problémů vymluvit. Nemluvit o něčem je pro mě skoro nemožné," říká.

Obyčejná holka

Skončil seriál, který z ní udělal hvězdu. Skončilo manželství, které z ní udělalo hvězdu ještě větší. Bylo to jako v nějaké společenské hře: vracíš se na startovní políčko! Jennifer začínala od nuly, i když pochopitelně měla v ruce mnohem více trumfů, než když stála na startovní čáře poprvé. Rozhodla se znovu zúročit svou image "obyčejné holky" (která ovšem vypadá podstatně lépe než většina skutečných obyčejných holek). Z filmů, které v následujících letech natočila, byly nejlepší ty, ve kterých si zahrála role vzdáleně příbuzné seriálové Rachel: normální holku vyzbrojenou pro život suchým humorem. Ve filmu Hodná holka si zahrála pokladní ze samoobsluhy, která svou nespokojenost v životě řeší románkem s mladým loserem, v hořké komedii Zbožňuju prachy hrála uklízečku s bohatými kamarády. "Tyhle role mám ráda," říká. "Jsou jako ze života. Lidi si mohou říct - přesně s takovým klukem jsem chodila, nebo tohle je celá moje máma."
Kdoví proč ji pronásleduje fáma, že její filmy nevydělávají. A fakt je, že thriller Hra s nevěrou (ve kterém si Jennifer poněkud pomýleně zahrála intrikánskou femme fatale) a romantická komedi Co je šeptem… si u pokladen opravdu nevedly moc slavně. Ale ve skutečnosti je Jennifer - která bere za film na hollywoodské poměry celkem skromných 8 milionů - nejvýdělečnější americkou herečkou: podle žebříčku časopisu Forbes se producentům za každý dolar, který do ní investují, vrátí celých 17 dolarů (na snímku v právě natáčeném filmu - romantické komedii, kde hraje s Owenem Wilsonem).

Všechno je skandál

V posledních letech se z ní ovšem, přinejmenším pokud jde o bulvární novináře, stala poněkud tvrdší hráčka než v minulosti. Poučila se: "Dřív jsem se daleko víc starala o to, co si kdo o mně myslí nebo říká nebo píše. Ale potom, co se celý můj život ocitl pod mikroskopem, se to změnilo." Vztah k médiím se ostatně stal také hlavním důvodem její roztržky s jejím nynějším přítelem, zpěvákem Johnem Mayerem, s nímž se během letošního roku několikrát rozcházela a znovu dávala dohromady. Už když spolu začali chodit, John to v dubnu vykecal celému světu v naivní snaze novináře uchlácholit: "Poslyšte, není to žádný skandál, není to žádné velké téma, není to žádný problém a nepotřebuje to váš každodenní dohled." (Jenže každý, kdo zná mentalitu papparazziů, by mu už tehdy vysvětlil, že všechno, co se týká Jennifer Aniston, je skandál a velké téma a problém a rozhodně se to neobejde bez každodenního dohledu bulváru.) A když se potom v srpnu načas rozešli, John to opět bezelstně zveřejnil, tentokrát na internetu: "Nechci plýtvat časem toho druhého, když vím, že náš vztah není v pořádku," napsal na svých webových stránkách. Nyní jsou tedy John a Jen opět spolu. Ale vlastně je to jedno. Protože ať se mezi nimi stane cokoliv, Jennifer Aniston zůstane především univerzální kamarádkou, která, i když se pohybuje v nejvyšších patrech Hollywoodu, bude vždycky tak trochu jednou

VGS_-_3.ukol

3. listopadu 2008 v 18:33 | Alys-sa |  Extra
Ahoj tak je tu zadaní dalšího ukolu do VGS
Co???:Záložka
S kým???:s Piper,Prue a Phoebe(Vyberte si s kým chcete)
Barva???:Libovaloná ale nejlepé nějaka magická
Rozměry:193x600
a posílejte mi to do 10.11.2008

Courty a David Arquette jsou nejspokojenější pár!

3. listopadu 2008 v 18:28 | Alys-sa |  Courteney Cox
Bouřlivé rozchody, romantická usmiřování a vášnivá vzplanutí patří k hollywoodskému koloritu. Kdo je ale nejšťastnějším párem?

Který hvězdný pár se jeví - alespoň ´na oko´ - jako nejspokojenější a nejšťastnější? Podle návštěvníků internetového serveru Parade.com zaručeně Courteney Coxová a David Arquette. Spokojenost a vzájemná láska vyzařuje také z Jennifer Lopezové a Marka Anthonyho či Nicka Lacheye a Vanessy Minnillové. Courteney a David, kteří jsou svoji osm let a mají tříletou dceru Coco, získali od účastníků letní ankety neuvěřitelných devětapadesát procent hlasů. Pro srovnání, latinskoamerická hvězda Jennifer Lopezová se svým manželem, kterého si vzala v roce 2004, skončili na druhém místě s pouhými šestnácti procenty hlasů. Courteney a David zabodovali v žebříčku i přesto, že jejich manželství není zase tolik růžové. Třiačtyřicetiletá herečka přiznala, že si v době, když začne vztah skřípat, okamžitě sednou s partnerským poradcem a vše vyřeší k oboustranné spokojenosti. "Proto jsme spolu tak dlouho," říká Courteney ke svému vztahu s pětatřicetiletým Davidem. Pár nyní prodává svůj dům v Malibu za 33,5 milionů dolarů. Nick Lachey a televizní moderátorka Vanessa Minnillová skončili na třetím místě s devíti procenty hlasů, jen o jedno procento méně získali Tom Cruise a Katie Holmesová. Pátou příčku obsadili Heather Locklear a její exkolega z Melrose Place Jack Wagner, kteří spolu začali žít teprve v únoru. Přesto mají pět procent, tedy o dvě více, než Cameron Diaz a kouzelnický mág Criss Angel.

Courteney měla autonehodu..!!

3. listopadu 2008 v 18:27 | Alys-sa |  Courteney Cox
Americká herečka Courteney Cox, hvězda seriálu Přátelé, měla autonehodu. Došlo k ní na Havaji, kde byla zrovna na dovolené.

Courteney Cox nabourala do náklaďáku minulou sobotu odpoledne, když řídila své bílé BMW.
Herečka z bouračky naštěstí vyvázla zcela v pořádku, nic se nestalo ani řidiči druhého auta.
Cox je na Havaji na dovolené se svým manželem Davidem Arquettem a několika přáteli

je mi jí moc líto chudáček..!!!!